O tisku

Nejsme továrna. Každému výtisku věnujeme - od přípravy dat až po finalizaci - speciální péči. Rádi konzultujeme detaily zpracování se zákazníkem.

9 pigmentových inkoustů nanášených v mikroskopických bodech tiskárnou Epson Stylus Pro 9890, zajistí vašim fotografiím a reprodukcím úžasný barevný rozsah, ostrost, přesnost a barevnou stálost po desítky let (výzkum firmy Epson uvádí až 70 let pro barevné tisky a více než 100 let pro černobílé).

 

Papíry a plátna


Jejich výběru se hodně věnujeme. Neustále sledujeme nové trendy a knihovnu médií aktualizujeme tak, abyste v dané kategorii dostávali to nejlepší. Více o konkrétních papírech a plátnech, na které tiskneme se dozvíte v sekci materiály.

 

Zpracování


Zvyšte odolnost vašich tisků

Pro fixaci pláten používáme tekuté lamino Hahnemühle Varnish, na papíry UV spray Hahnemühle. Tato metoda zvýší otěruodolnost a rezistenci vůči nepříznivým vlivům prostředí a zároveň zachová jedinečnou strukturu materiálu.

Ještě účinnější metodou ochrany tisků na papíru je laminace. Tu doporučujeme v tam, kde bude výtisk vystaven velké zátěži z okolí:

  • stálé přímé sluneční světlo
  • extrémní znečištění ovzduší (kouř, prach, atd.)
  • riziko kontaktu s jinými předměty nebo lidmi
  • v restauracích, barech, na chodbách a jakýchkoliv jiných veřejných prostorech

Výhodou laminace je vysoká ochrana pro výtisk a jeho omyvatelnost. Nevýhodou je to, že kryje jedinečné vlastnosti papíru. Obecně jsou tedy pod lamino vhodné levnější papíry.

 

Napneme vaše foto na rám


Nechte si vytisknout fotku na plátno a napnout na rám. Je to v současnosti nejoblíbenější možnost zpracování a naši klienti od nás odcházejí vždy nadšení. Proč?

  • Na našich rámech s vysokým profilem 4,5 cm dostane fotografie třetí rozměr*
  • Vypadá to prostě skvěle. Jako dekorace do bytu i jako exponát uměleckou na výstavu.

* Pokud vám profil 4,5 cm nevyhovuje a dáváte přednost klasickému rámu s profilem 2 cm, napište to do poznámky k objednávce. Bez problému to zařídíme.

 

Nalepíme vaše foto na desku


Dostupná média pro kašírování (lepení válcem pod tlakem) jsme podrobili důkladným zkouškám a téměř ve všech kritériích zvítěžil materiál Gatorfoam.

Deska Gatorfoam

  • je dokonale rovná i ve velkých formátech
  • je lehká
  • je cenově dostupná
Fotoobrazy, fine-art